M A S Z Y N Y    N O W E

Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne


 

Seria standardowa PS: 120/200/300/500/800

 

 

Siewniki pneumatyczne firmy APV to rozwiązanie dla każdego gospodarza, który ceni sobie oszczędność czasu i precyzję. Zasada ich działania umożliwia pracę nawet przy silnym wietrze – przez elektrycznie sterowany wałek wysiewający, nasiona przedostają się do kanału powietrznego, skąd przenoszone są przez podmuch powietrza generowany przez dmuchawę  elektryczną/hydrauliczną/napędzaną przez WOM) bezpośrednio do płytek rozsiewających.  Następnie, nasiona są równomiernie rozprowadzane po glebie. Konstruktorzy APV zadbali o to, żeby siewnikami z serii PS można było wysiewać zarówno drobne, jak i większe nasiona. Co więcej, gospodarz przez cały czas może nadzorować i kontrolować prędkość obrotową wałka wysiewającego!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w serii PS, materiał siewny jest rozprowadzany na całej szerokości roboczej, niezależnie od siły wiatru. Wyposażenie standardowe siewników pneumatycznych PS w zupełności wystarczy, aby siew był precyzyjny, a efekty – w pełni zadowalające. Wyposażenie dodatkowe sprawi, że praca z siewnikiem będzie maksymalnie komfortowa.

Siewniki pneumatyczne z serii PS są dostępne aż w 5 różnych pojemnościach: 120 l, 200 l, 300 l, 500 l, 800 l. Doradcy z zespołu APV Polska pomogą Ci dobrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb oraz pomogą w pierwszym uruchomieniu maszyny.