M A S Z Y N Y    N O W E

Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne


 

Rozsiewacz WD 40 M2

 

Mini rozsiewacz WD 40 M2 jest przeznaczony do zimowego utrzymania dla użytkowników prywatnych. Rozsiewacz wykonany ze stali z trójwarstwową powłoką idealnie nadaje się do posypywania oblodzonych chodników, parkingów i innych małych powierzchni solą i środkami rozmrażającymi na terenach prywatnych.

 

Rozsiewacz WD 100 M3

 

Rozsiewacz WD 100 M3 o pojemności 105 l z uwagi na moduł dozujący wykonany ze stali nierdzewnej i solidną konstrukcję jest niezawodnym urządzeniem przeznaczonym do zastosowań w profesjonalnym serwisie komunalnym. Dzięki całkowicie elektronicznej regulacji całego procesu posypywania przez moduł sterujący 5.4 możliwa jest zmiana ilości oraz szerokości roboczej podczas jazdy z fotela kierowcy.

 

Rozsiewacz WD 250 M2

 

Urządzenie do zimowego utrzymania WD 250 M2 z jednostką dozującą ze stali nierdzewnej pozwala na nieskomplikowane i szybkie posypywanie chodników, parkingów i ulic. Dzięki całkowicie elektronicznej regulacji całego procesu posypywania przez moduł sterujący 5.4 możliwa jest zmiana ilości oraz szerokości roboczej podczas jazdy z fotela kierowcy.