Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne
husqvarna
Maszyny rolnicze
Suszarnie


Ciągnik VALTRA SERIA A,N,T,S

Kraje skandynawskie słyną z najwyższej fachowości w dziedzinie leśnictwa. Jest faktem, że główną gałęzią przemysłu Finlandii jest pozyskiwanie drewna. Dzięki tej spuściźnie ciągniki Valtra mogą być budowane z szeroką gamą opcji istotnych dla zastosowań w warunkach leśnych. Konstrukcja przeznaczeniem przystosowana jest do współpracy z wieloma dodatkowymi maszynami, urządzeniami i wyposażeniem. Osłony, podpory żurawi leśnych i wyciągarki należą do wyposażenia, które można bardzo łatwo montować na konstrukcji podstawowej, bez żadnych poważnych modyfi kacji ciągnika.
Obecnie wielu producentów specjalistycznego wyposażenia współpracuje z Valtrą. I wszyscy są zgodni co do tego, że Valtra spełnia ich oczekiwania określane wymaganiami profesjonalnych Klientów.

 

KONSTRUKCJA NATURALNYM ZABEZPIECZENIEM
Nawet bez specjalnych zabezpieczeń, podstawowa konstrukcja ciągników Valtra przystosowana jest do zastosowań w warunkach leśnych. Wysoki prześwit i zabudowa spodu zabezpieczają elementy układu elektrycznego i hydraulicznego przed uszkodzeniem. W rzeczywistości cały ciągnik został zaprojektowany tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podzespołów. Nawet akumulator
umieszczony jest w bezpiecznym, osłoniętym miejscu.

 

KABINA LEŚNA

Kabina leśna jest wyłącznym rozwiązaniem firmy Valtra. Panoramiczny, szklany dach zapewnia optymalną widoczność wszystkich maszyn podłączanych z tyłu, bez względu na ich wysokość czy przeznaczenie. Zalecana do prac zrębowych, do współpracy z żurawiem do załadunku drewna lub głowicą ścinkową. Oprócz konstrukcji chroniącej kierowcę w przypadku przewrócenia się ciągnika kabina posiada dodatkową zewnętrzną stalową ramę osłaniającą. Zamiast szklanych, na zamówienie mogą być dostarczane szyby z włókien poliwęglanowych.

 

SPECJALNE OSŁONY
Osłony są elementami wyposażenia dodatkowego stosowanymi przez niektórych specjalistów. Osłony te, stanowiące
wysoko wyspecjalizowane wyposażenie montowane na zamówienie z przeznaczeniem do konkretnych prac można
łatwo zamontować na konstrukcji ciągników Valtra. Ciągniki można wyposażyć w osłony dolne, zabezpieczenie kabiny i kratki chroniące szkło lub szyby poliwęglanowe, nabudować wciągarki, lemiesze oporowe, itp., czyniąc je w ten sposób ciągnikami zrywkowymi.