Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne
husqvarna
Maszyny rolnicze
Suszarnie


Ciągniki komunalne seria A,N,T,S

 

Ciągniki komunalne seria A,N,T,SCiągniki Valtra mają opinię uniwersalnych i niezawodnych ciągników do wszystkich prac komunalnych, niezależnie od pory roku: do czyszczenia ulic, prac z wykorzystaniem ładowacza czołowego, konserwacji poboczy, piaskowania, odśnieżania, transportu ładunków i wielu innych. W istocie, ciągniki Valtra są idealne dla szerokiej gamy zadań.

Ciągniki z międzynarodową wiarygodnością!
Ciągniki Valtra są wyjątkowo przydatne dla wielu prac komunalnych dzięki ich znakomitej hydraulice, szerokim możliwościom podłączania całej gamy maszyn komunalnych, niezawodnym silnikom i ergonomicznym kabinom z doskonałą widocznością. Wszystkie te elementy połączone są z rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb klienta. Unikalna skandynawska funkcjonalność sprawia, że każdy może z łatwością używać ciągnika Valtra.

Tajemnica uniwersalności i przydatności Valtry w każdych warunkach polega na tym, że ciągnik produkowany jest na zamówienie przy wykorzystaniu jedynego w swoim rodzaju systemu zamówień Valtra à la Carte. Indywidualnie zbudowany ciągnik Valtra jest tak uniwersalny jak Twoje potrzeby – bez niepotrzebnych lub kosztownych dodatków. Rezultatem jest zwiększona wydajność we wszystkich pracach komunalnych.

Seria A (50 – 101 KM)
Silny partner, zwrotny w mieście

Ciągnik Valtra serii A są znane ze swej niezawodności i solidności – są
mocne, lekkie i wyjątkowo zwrotne. Mały promień zawracania, duży
prześwit i opcjonalna, niska kabina sprawiają, że ciągniki serii A nadają się idealnie do ograniczonych przestrzeni w miastach. Ciągniki serii A oferują przodujące w klasie osiągi przy pracach z wykorzystaniem ładowacza czołowego.

Seria N (95 – 173 KM)
Na ulicy, jak we własnym domu

Ciągniki Valtra serii N są potężnymi i wydajnymi maszynami do prac komunalnych, zarówno latem, jak i zimą. Ciągniki serii N „czują się” jak w domu, podczas prac związanych z utrzymaniem dróg i w terenie zabudowanym, na chodnikach i na ścieżkach rowerowych.
Łatwe w użyciu przekładnia i hydraulika w połączeniu ze sprzęgłem hydrokinetycznym w modelach HiTech oraz funkcją sprzęgła hydrokinetycznego w modelach Direct sprawiają, że ciągniki serii N są mistrzami w pracach z wykorzystaniem ładowacza czołowego.
Podłokietniki Valtra ARM i elementy sterowania są takie same w modelach Versu i Direct, ułatwiając operatorom obsługę i przesiadanie się z jednego do drugiego ciągnika.

 

Seria S (270 – 400 KM)
Zasiej ziarna sukcesu

Ciągniki serii S zaprojektowane są z myślą o komforcie. Oferują wysoką sprawność i najnowsze innowacje technologiczne. Komfort kierowcy podniesiono na nowy poziom.
Zrównoważone podwozie i szeroki rozstawi osi pozwalają na płynną jazdę. Amortyzowana kabina jest bardzo cicha (71 dB). Opcjonalny układ jazdy tyłem TwinTrac sprawia, że praca ciągnika w obu kierunkach odbywa się z identyczną wydajnością. Komfort i ergonomia połączona z mocnym 8,4 litrowym silnikiem AGCO SisuPower – najpotężniejszym w swej klasie – oraz przekładnia AGCO AVT oferują niedoścignione poziomy wydajności.

 

Seria T (144 – od 155 KM-250KM)
Mistrz wagi ciężkiej w pracach komunalnych

Ciągniki serii T królują w pracach komunalnych w swej klasie wielkości,
oferując niedoścignioną uniwersalność i wydajność. Maszyn tych, z odpowiednim wyposażeniem, można używać o każdej porze, latem i zimą, w parkach i na dziedzińcach, na ulicach i na drogach a nawet na lotniskach.