Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne
husqvarna
Maszyny rolnicze
Suszarnie


Przyczepy MetalTech

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą przyczep burtowych i skorupowych MetalTech do zastosowań profesjonalnych w rolnictwie. Wszystkie modele, jakie znajdą Państwo w portfolio firmy Agrolmet to wysokiej klasy sprzęt do przewozu materiałów sypkich oraz roślin okopowych.

 

Nasza oferta przyczep MetalTech

 

1. Przyczepy burtowe
Przyczepy burtowe MetalTech są odpowiednie do transportu materiałów sypkich stosowanych w gospodarce ze szczególnym uwzględnieniem zbóż oraz kukurydzy. We wszystkich modelach producent (MetalTech) zastosował wysokiej klasy, trwałe i walcowane profile, co gwarantuje b. wysoką trwałość przyczepy na lata. Nadwozie jest w 100% szczelne, dzięki czemu wyklucza konieczność stosowania folii, plandek oraz innych materiałów uszczelniających.

2. Przyczepy skorupowe
Uniwersalne przyczepy zaprojektowane z myślą o przewozie roślin okopowych – ziemniaków, buraków, brukwi, marchwi, pietruszki, rzepy, słonecznika oraz wszystkich pozostałych. Na wyposażeniu standardowym modeli z serii TS MetalTech znalazły się m.in. hydraulika tylnej ściany oraz dodatkowe okno, ułatwiające rozładunek strumieniowy.