Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne
husqvarna
Maszyny rolnicze
Suszarnie


Opryskiwacze przyczepiane APOLLO

Seria opryskiwaczy rolniczych przyczepianych obejmuje modele o pojemnościach zbiorników 1000, 1500 i 2000 litrów. Jest to seria opryskiwaczy przeznaczona dla średnich gospodarstw o różnym poziomie intensywności zabiegów. Cechą charakterystyczną tej serii są polietylenowe zbiorniki typu 3 w 1 (w jednej bryle zawierają się trzy zbiorniki – na ciecz roboczą, na wodę do płukania instalacji, na wodę do mycia rąk). Wszystkie opryskiwacze tej serii wyposażone są w mechaniczną stabilizację belki (w belkach hydraulicznych stabilizacja jest wymuszona hydraulicznie), zawór cieczowy z kompensacją ciśnienia, hydrauliczne podnoszenie belki, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma rozpylaczami szczelinowymi, zaczep skrętny, instalację elektryczną drogową oraz regulowany rozstaw kół.

Największą zaletą opryskiwaczy z serri APOLLO jest ich niezawodność i nowoczesność. Solidna konstrukcja, zabezpieczona przed korozją powłoką lakierniczą o wysokiej jakości wykonana metodą proszkową, została sprawdzona podczas wielu lat pracy w trudnych warunkach w kraju i za granicą. Belki polowe wyposażone w trapezowe lub wahadłowe układy stabilizacji charakteryzują się wysoką trwałością i równomiernością naniesienia cieczy opryskowej.

W opryskiwaczach z tej serii są montowane podzespoły stosowane tylko przez najlepszych na świecie producentów aparatury ochrony roślin. Swiadczą one o nowoczesności i poziomie technicznym oferowanych opryskiwaczy.

Znane na całym świecie z wysokiej jakości i trwałości pompy „Comet” oraz zawory sterujące, komputerowe układy sterowania, filtry z firmy Arag największego w świecie producenta akcesoriów do opryskiwaczy są wystarczającą gwarancją jakości i niezawodności. Wszystkie opryskiwacze „KRUKOWIAK” są wyprodukowane zgodnie z wymaganiami na znak bezpieczeństwa „B”  i spełniają wszystkie wymagania okresowych badań zgodnie z ustawą z dn 12.07.1995 o ochronie roślin  uprawowych. Ponadto wiele modeli spełnia surowe normy obowiązujące w UE.

 

Pojemność zbiornika (l) Wydajność pompy (l/min) Ilość sekcji Zapotrzebowanie mocy Zakres regulacji rozstawu kół H,PHX,PHA Zakres regulacji rozstawu kół PHN,PHB
1000 151 5 >48 KM 135-180 cm X
1500 171 >48 KM 135-180 cm 150-180 cm
2000 205 >62 KM 135-180 cm 150-180 cm