M A S Z Y N Y    N O W E

Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne


 

Brona chwastownik GS: GS 300 M1 oraz GS 600 M1

Pielęgnacja użytków zielonych niesie ze sobą wzrost urodzajności gleby i jej wartości odżywczych. Ogranicza powstawanie łysin, dzięki czemu uniemożliwia rozprzestrzenianie się chwastów. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest intensywna pielęgnacja użytków zielonych, brona chwastownik produkcji APV stanowi rozwiązanie idealne.

Brony chwastowniki z serii GS to idealne rozwiązanie w przypadku pielęgnacji użytków zielonych i podsiewu. W maszynach zastosowano jedyne w swoim rodzaju połączenie w technice rolniczej – dwa pola z okrągłymi zębami sprężynowymi o różnych grubościach. Rzędy grubych zębów wyrywają zbitą, starą darń i chwasty, podczas gdy mniejsze zęby oddzielają glebę od wyrwanych odpadów, aby na końcu – przykryć nią świeżo rozsiane nasiona.

Dzięki takiemu połączeniu w porównaniu do innych urządzeń do podsiewu znacznie wzrasta udział gleby w darni trawy, a dzięki siewnikom pneumatycznym APV, w dużej mierze ułatwione jest kiełkowanie rozsiewanych nasion trawy.

Full Edition = GS 300 M1 (10 mm) z oświetleniem, ciężka włóka wyrównująca, schodki do napełniania siewnika, zestaw do zamontowania siewnika, PS 200 M1 elektr. + sterownik 5.2 i zestaw czujników: czujnik kołowy + czujnik pozycji TUZ montowany na cięgnie górnym

Full Edition = GS 600 M1 (10 mm) z oświetleniem, ciężka włóka wyrównująca, schodki do napełniania siewnika, PS 300 M1 elektr. + sterownik 5.2 i zestaw czujników: czujnik kołowy + czujnik pozycji TUZ montowany na cięgnie górnym

Brona chwastownik GS 300 M1 jest również dostępna z zestawem do montażu na przednim TUZ-ie ciągnika!