M A S Z Y N Y    N O W E

Ciągniki i kombajny
Ciągniki
Ładowarki teleskopowe
Ładowarki przegubowe
Kuhn
Rozsiewacze nawozowe
Maszyny uprawowe i siewniki
Wozy asenizacyjne
Wozy asenizacyjne i rozrzutniki
Ładowacze czołowe
Maszyny do zbioru cebuli
Przyczepy rolnicze
Opryskiwacze oraz maszyny do zbioru warzyw
Maszyny uprawowe
Wozy asenizacyjne


 

Kombinacja do użytków zielonych: GK 250 M1 oraz GK 300 M1

 

 

APV oferuje innowację w zakresie pielęgnacji użytków zielonych, której od dawna potrzebowali hodowcy bydła mlecznego: kombinację do użytków zielonych złożoną z brony chwastownika i lekkiego wału, którą można dzielić. Kombinacja do użytków zielonych GK doskonale nadaje się do pielęgnacji łąk, podsiewu i wysiewu traw na płaskim, jak również na stromym terenie. Wyjątkowe połączenie zębów o grubości 12 mm i wału nadążnego pozwala na optymalną obróbkę darni i następujące po niej zawalcowanie materiału siewnego. Urządzenie GK jest również chętnie wykorzystywane w pracach poza gospodarstwem. Na stromym terenie lub przy mniejszych ciągnikach istnieje możliwość podzielenia kombinacji do użytków zielonych.

Możliwość połączenia z siewnikami pneumatycznymi z dmuchawą elektryczną i hydrauliczną: PS 120 M1 i PS 200 M1 oraz z multidozownikami MDS 100 M1 i MDP 100 M1!

Zasada działania: większe nierówności są wyrównywane za pomocą włóki wyrównującej, następnie 2 rzędy brony z zębami 12 mm tworzą optymalne podłoże pod możliwy podsiew i równocześnie usuwają chwasty z łanu. Przy zamontowanym siewniku zaraz za rzędami brony i bezpośrednio przed wałem odbywa się wysiew. Ostatnią czynność roboczą, dociskanie materiału siewnego, wykonuje następnie wał nadążny.